- Etusi premium-asiakkaana
10 % alennus tuotteista
Ilmainen toimitus yli 50,00 € tilauksille
- Ohjeet & Yhteystiedot
Suosituksemme sinulle
Filter
CMG
03.09.2023
Ei vertailua muihin Baborin ampulleihin. Tämä tuote ei imeydy ja jättää iholle tahmean kalvon.
Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de
Naisille
Ines Mauer
15.06.2022
Ampullit ovat loistavia Otin ne mukaani lomalle. Kosteuttavat hyvin ja antavat kauniin ihon. Käytän niitä ehdottomasti uudelleen. Suosittelen ehdottomasti niiden ostamista.
Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.
Tuotetiedot
tuotenimike
Radiance Ampulli,
Sarja
Resurface
Alalinja
Doctor BABOR
Ampoule Concentrates -ihonhoitosarjan BABOR Radiance Ampoule -ampullin avulla voit antaa ihollesi intensiivisen hehkun. Seerumilla, jossa on 20 % C-vitamiinia, linolihappoa ja 2D hyaluronihappoa, on näkyvästi kirkastava vaikutus ja se antaa iholle uutta säihkettä. Lisäksi ihonhoitoseerumi vähentää hienoja juonteita ja ryppyjä ja takaa tasaisen ja sileän ihonvärin. Jokainen pakkaus sisältää 7 ampullia, joissa kussakin on 2 ml, joten se riittää 7 päivän tehohoitoon.
BABOR Radiance -ampullit ovat erittäin helppokäyttöisiä:
Käyttö
Puhdistuksen jälkeen BABOR CLEANSING -tuotteilla. Ravista ampullia ja peitä ampullin kaula kosmeettisella nenäliinalla tai mukana tulevalla ampullin avaajalla. Pidä ampullia kaulasta tai avaajasta kiinni ja avaa alempi, värillinen rengas nykivällä liikkeellä. Kaada tiiviste kämmenelle ja levitä sitten kasvoille, kaulalle ja dekolteelle. Taputtele varovasti ihoon. Levitä sitten kosteusvoidetta.
Ainesosat
aqua/water/eau, 3-o-ethyl ascorbic acid, glycerin, betaine, disodium phosphate, polyglyceryl-10 isostearate, helianthus annuus (sunflower) seed oil, argania spinosa kernel oil, octyldodecanol, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, linolenic acid, lonicera caprifolium (honeysuckle) flower extract, lonicera japonica (honeysuckle) flower extract, sodium hyaluronate, microcrystalline cellulose, xanthan gum, sclerotium gum, lecithin, tocopherol, citric acid, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, benzoic acid, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, isopropyl alcohol
Varoitukset
Huomautus: Käytä ampulleja vain ulkoisesti!
Huomio: Avaa ampulli yllä olevissa ohjeissa tai taittorasian sisäpuolella olevassa kuvassa kuvatulla tavalla.
taittorasian sisäpuolella. Jos ampullia ei ole avattu oikein, niin että lasinpaloja on rikkoutunut
rikkoutuvat ja pääsevät tuotteen sisään, tuotetta ei saa käyttää ja se on heitettävä pois. The
Lasihiukkasia sisältävän tuotteen käyttäminen voi aiheuttaa vammoja.