Saa 22 %* alennusta kauneusaarteista

Menu

Parfumdreams
0 (0)

By Terry Silmien ja huulten hoito Hyaluronic Flash Eye Patch

share
Saatavissa heti
Tuotenro
PayPalKlarna-laskuAmazon PayApplePayMasterCard
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Hyaluronic Flash Eye Patch,
Sarja
Silmien ja huulten hoito
Alalinja
Ihonhoito
ominaisuus
elvyttävä, ikääntymistä vastaan, kiiltoa antava, kosteuttava, rauhoittava, silottava
Tuotenimike
vegaaninen
Tuotetyyppi
lappu
Käyttökohde
Silmät
Ravinneaineet
hyaluroni
By Terryn Hyaluronic Flash -silmänympäryslaastarit ovat osa Eye & Lip Care -tuotesarjaa. Ne kosteuttavat ja hoitavat silmänympärysihoa erityisen hellävaraisesti. Runsaiden tyynyjen ansiosta turvotus ja tummat silmänaluset ovat menneisyyttä vain muutamassa minuutissa. Silmänympärysiho myös tasoittuu ja näyttää raikkaammalta ja nuorekkaammalta. Tyynyt ovat siksi tärkeä osa ihon säännöllistä hoitoa.

Luonnolliset ainesosat takaavat raikkaan hehkun

Luonnonmukaiset ainesosat ovat erityisen tärkeitä silmänhoidossa. By Terry -kosmetiikkabrändin Hyaluronic Flash -silmälaastarit koostuvat siksi 97 prosenttisesti luonnosta peräisin olevista aktiivisista ainesosista. Kahdeksan hyaluronihapon ja kofeiinin muodostama kompleksi sekä ravitseva vitamiinikompleksi rauhoittavat ihoa ja takaavat sen jälkeen nuorekkaan ja raikkaan ulkonäön. Parhaan mahdollisen lopputuloksen saavuttamiseksi silmänympärysvoiteet tulee levittää puhtaalle ja ennen kaikkea kuivalle iholle. Sen jälkeen niiden tulisi antaa vaikuttaa vähintään 20 minuuttia. Levitysajan jälkeen tyynyt voidaan poistaa kivuttomasti. Jäljelle jäänyt materiaali voidaan sitten hieroa varovasti sisään. Eye & Lip Care -tuotesarjan silmätyynyjen avulla intensiivinen ja ennen kaikkea elvyttävä silmienhoito on helppo tehdä myös kotona.
Käyttö
- Levitä laastaria puhtaalle ja kuivalle silmän alueelle asettamalla ohuempi osa silmän sisänurkkaa kohti.
- Anna vaikuttaa 20 minuuttia.
- Poista laastarit ja hiero jäljellä oleva seerumi varovasti ihoon. Ei tarvitse huuhdella pois. Vain kertakäyttöön.
Ainesosat
INGREDIENTS (COCTAB) : AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, CHONDRUS CRISPUS, PANTHENOL, GLUCOMANNAN, CAFFEINE, NIACINAMIDE, SUCROSE, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM LEVULINATE, P-ANISIC ACID, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID. (T3373A1)
Varoitukset
Kertakäyttöinen. Säilytettävä alle 30 °C:n lämpötilassa

Varastoi kuivassa paikassa.

Valmistaja
LUXE ART BEAUTÉ SAS
Passage Vérot-Dodat 21, FR-75001 Paris

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja
(Optional)

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Alennushinta on merkitty tuotteeseen. Alennus koskee vain valikoituja tuotteita. Alennus ei vaadi alennuskoodia. Voimassa 31.03.2025 saakka.

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn