Hyvää pääsiäistä! -22%* alennus

Menu

Parfumdreams
Rekisteröidy
ToivomuslistaToivomuslista
0 (0)

Flormar Primer & Fixer Tone Up Cream

Lähes loppuunmyyty
share
Saatavissa heti
Tuotenro 1186810
Klarna-laskuPayPalMasterCardVisaApplePay
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Alhaiset toimituskulut
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Tone Up Cream,
Sarja
Primer & Fixer
Alalinja
Kasvojen meikki
Miltä tuntuu käyttää taikuutta iholla? Flormarin Primer & Fixer tarjoaa vastauksen. Vaikka tämä innovatiivinen kauneustuote on meikkituote, se on hyvin erityinen muunnelma. Flormar Tone Up Cream -voiteelle on ominaista sen luonnollinen peittävyys, joka antaa iholle lähes meikittömän ilmeen. Merkittävää tässä Tone Up Cream -voiteessa ei kuitenkaan ole vain sen vaikuttava koristeellisuus, vaan myös sen ihanan ravitsevat ominaisuudet. Ihoa hemmotellaan hellävaraisesti ja se saa arvokasta kosteutta. Helmiäishohtoisen hohtonsa ansiosta primer & fixer tarjoaa lisäkorostuksen. Se kirkastaa ihoa luonnollisesti ja antaa sille nuorekkaan raikkaan ja säteilevän ilmeen. Hienoilla kasviuutteilla rikastettu meikkivoide ravitsee ja rauhoittaa ihoa miellyttävällä tavalla. Tuote on erittäin helppokäyttöinen ja kuuluu todella jokaiseen käsilaukkuun. Käytitpä sitten aamulla tai illalla ekstravaganttia meikkiä - mikään ei toimi jatkossa ilman Flormar Primer & Fixer -meikkivoidetta. Loppujen lopuksi, mikä nainen haluaisi luopua niin paljon ylellisyydestä, jota korkealaatuinen Tone Up Cream lumoavalla koostumuksellaan tarjoaa? Luonnollinen, hieman nuorentava vaikutus näkyy heti. Ja yksinkertaisesti tuntuu hyvältä saada kohteliaisuuksia...!
Käyttö
Levitä tuotetta kasvoillesi ja sekoita se varovasti.
Ainesosat
AQUA (WATER), NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, ISODODECANE, ISONONYL ISONONANOATE, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, POLYSILICONE-11, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, PEG-10 DIMETHICONE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, ALCOHOL DENAT., SILICA, GLYCERIN, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, MICA, PHENOXYETHANOL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM (FRAGRANCE), HYDROGEN DIMETHICONE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, LAURETH-12, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, ALUMINUM HYDROXIDE, OLETH-10, POLYSORBATE 60, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ILEX PARAGUARIENSIS LEAF EXTRACT, PAULLINIA CUPANA SEED EXTRACT, 1,2-HEXANEDIOL, CHLORPHENESIN, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM DEHYDROACETATE. +/-(MAY CONTAIN): CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE). [0111224.00]
Varoitukset
Ravista hyvin ennen käyttöä. Suojaa lämmöltä ja suoralta auringonvalolta. Sulje korkki tiiviisti käytön jälkeen.
Valmistaja
Flormar Cosmetics GmbH
Schneiderstr. 82, DE-40764 Langenfeld

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja
(Optional)

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Ei voi muuttaa rahaksi. Ei yhdistettävissä muihin tarjouksiin. Voimassa 21.04.2025 asti, ei koske alennustuotteita, lahjakortteja, tuotemerkkejä Chanel, Dior, Rituals ja tuotteita, joissa on merkintä Luksus & Drogerie. Ei vähimmäisostorajaa. Julkaiseminen kielletty. Parfümerie Akzente GmbH, alv-tunnus DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn