- Etusi premium-asiakkaana
- 10 % alennus tuotteista
- Ilmainen toimitus yli 50,00 € tilauksille
- Ohjeet & Yhteystiedot
Hej Organic Naamiot ja kuorinnat The Ultra Hydrator Second Skin Sheet Mask
Suosituksemme sinulle
Daniela W.
28.04.2024
Naamari antoi minulle kirkkaan punaiset kasvot. Kuin voimakkaan auringonpolttaman jälkeen. En voi suositella naamiota ollenkaan. Ei kestänyt ollenkaan. Minulla on vielä toinenkin tässä, mutta valitettavasti se päätyy roskiin. Todellinen häpeä
Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de
Veronica Bürli
09.02.2024
Minulle kehittyi voimakas, polttava punainen ihottuma kasvoihini naamion käytön jälkeen. Kaikkialla, missä naamio kosketti ihoa. Parani vasta allergialääkityksen jälkeen. Ehdottomasti ei suositella.
Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.ch
Birgit D.
28.01.2024
Naamio oli kauneudenhoitoalan adventtikalenterissani, ja käytin sitä lukematta siitä. Voin vain vahvistaa muut arvostelut. Reilun 5 minuutin kuluttua sain voimakkaan punoituksen koko kasvoilleni ja poistin naamion välittömästi. En ole lainkaan herkkä kosmetiikalle, mutta tämä naamio on ehdoton ei-go.
Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de
Kathrin Molitor
17.12.2023
Valitettavasti sain myös voimakasta punoitusta kasvoihini, vaikka ihoni on muuten hyvin epäherkkä! Joten en voi suositella tätä naamiota!
Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de
Tuotetiedot
Ainesosat
*ingredients from certified organic agriculture **natural essential oils"