Saa 22 %* alennusta kauneusaarteista

Menu

Parfumdreams
0 (0)

MÁDARA Puhdistus Clarifying Toner

share
Saatavissa heti
Tuotenro
PayPalKlarna-laskuAmazon PayApplePayMasterCard
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Clarifying Toner,
Sarja
Puhdistus
Alalinja
Kasvohoito
Tuotenimike
sertifioitua luonnonkosmetiikkaa

MÁDARA:n Clarifying Toner on hieno ihonhoitotuote, jolla on selkeyttävä vaikutus. Raikas ja supistava kasvovesi takaa kasvojen ihon syväpuhdistuksen. Yhdistelmä- ja rasvaisen ihon tukkeutuneet ihohuokoset vapautuvat hellävaraisesti. Hoito tarkentaa ihohuokosia, torjuu ihon epäpuhtauksia, vähentää ihon kiiltoa ja säätelee ihon omaa pH-arvoa.

MÁDARA Clarifying Toner -kasvoveden pääainesosia ovat kalmunjuuren ja tammenkuoren uutteet - nämä vähentävät ihon öljypitoisuutta. Ihonhoitoaine sisältää myös luonnollisia kosteuttavia aineita ja mietoa kukkaisvettä, jotka antavat raikkaan, kirkastuneen ja mattapintaisen ihon. Salisyylihappoa on lisätty koostumukseen vähentämään kiiltoa, puhdistamaan intensiivisesti ja minimoimaan laajentuneita ihohuokosia ja epäpuhtauksia. Puhdistusaine auttaa palauttamaan ihon luonnollisen tasapainon. Tuloksena on mattainen, perusteellisesti puhdistettu ja raikas iho! MÁDARA Clarifying Toner parantaa myös päivittäisen rutiinisi muiden ihonhoitotuotteiden imeytymistä ja tehokkuutta.

vegaaninen ja gluteeniton ihonhoito on täytetty 100 % kierrätysmuovista valmistettuun pulloon. Kirkastavan puhdistusaineen ainesosista 99 % on luonnollista alkuperää ja 19 % on luomua.

Vinkki tuotteen käyttöön

Levitä hieman Clarifying Toner -puhdistusvoidetta vanulapulle aamuin ja illoin ja pyyhi se kasvoillesi.

Käyttö
Levitä aamuin ja illoin puhdistetulle iholle vanulapulla tai taputtele käsilläsi. Seuraa kosteusvoidetta.
Ainesosat
AQUA; ALCOHOL; ROSA DAMASCENA (ROSE) FLOWER WATER; GLYCERIN; ACORUS CALAMUS (SWEET FLAG) ROOT EXTRACT; CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT; BETAINE; QUERCUS ROBUR (OAK) BARK EXTRACT; SALVIA OFFICINALIS (SALVIA) LEAF EXTRACT; SALICYLIC ACID; BENZYL ALCOHOL; SODIUM BENZOATE; POTASSIUM SORBATE.
Valmistaja
MADARA Cosmetics, AS
Zeltinu Street 131, LV-LV-2167 Marupe

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja
(Optional)

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Alennushinta on merkitty tuotteeseen. Alennus koskee vain valikoituja tuotteita. Alennus ei vaadi alennuskoodia. Voimassa 31.03.2025 saakka.

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn