Saa 22 %* alennusta kauneusaarteista

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Naomi Campbell Cat Deluxe Silver Eau de Toilette Spray

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuPayPalMasterCardApplePayAmazon Pay
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
5,0
5
Asiakasarvostelut

Petra D.

17.01.2023

Erittäin mukava hajuvesi. Olen ostanut sitä jo vuosia.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Eau de Toilette Spray,
Sarja
Cat Deluxe Silver
Alalinja
Naisten tuoksut
Naomi Campbellin Eau de Toilette Spray Cat Deluxe Silver on lanseerattu vuonna 2019. Tuoksu on raikas ja aromaattinen. Korkea, ohut ja raskas pohjainen pullo on vaaleanpunainen ja sitä koristaa irisoiva leopardikuvio. Jos pullon läpi katsoo, kuvio näyttää violetilta. Hopeiseen suihkupäähän on kiinnitetty pom-pom, jolla myös kissa leikkisi mielellään. Tämä sopii sekä Naomi Campbellin kissamaiseen eleganssiin ja pahamaineiseen temperamenttiin että eau de toilette -suihkeen nimeen. Cat Deluxe Silver on kevyt kesäinen tuoksu, jota voi käyttää niin vapaa-ajalla kuin töissäkin.

Elegantti ja kevyt samaan aikaan

Cat Deluxe Silverin päällimmäinen tuoksu on hedelmäinen ja raikas, koostuen mustaherukasta, hunajamelonista ja kalabrialaisesta sitruunasta. Sydäntuoksu on kukkainen, jossa on hentoa kirsikankukkaa, vaaleanpunaista pionia ja vaaleanpunaista lootusta. Pohjatuoksussa orvokki antaa kevyttä hapokkuutta, kun taas myski ja valkoinen santelipuu ovat aromaattisia ja kermaisia. Tuoksu vetoaa paitsi Naomi Campbellin faneihin. Monet nuoret naiset pitävät Cat Deluxe Silver -tuoksusta, koska se on sekä tyylikäs että kevyt ja niin helppo käyttää. Eau de toilette -suihketta kannattaa kokeilla itse.
Ainesosat
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,
LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GERANIOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRONELLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, ISOEUGENOL, CI 17200 (RED 33), CI 42090 (BLUE 1)
Valmistaja
Mfd. for E.A. Cosmetics Distributions GmbH
Kapellenstr.12a, DE-85622 Feldkirchen Kr. München

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja
(Optional)

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Alennushinta on merkitty tuotteeseen. Alennus koskee vain valikoituja tuotteita. Alennus ei vaadi alennuskoodia. Voimassa 31.03.2025 saakka.

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn