Saa 22 %* alennusta kauneusaarteista

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Pana Dora Sweden Patchouli Dust Extrait de Parfum

share
Saatavissa heti
Tuotenro
PayPalKlarna-laskuAmazon PayApplePayMasterCard
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
Päätuoksu
kardemumma, maruna, patsuli, sahrami, sypressi
Sydäntuoksu
muskottipähkinä, ruusu, vetiver
Pohjatuoksu
meripihka, oud, setripuu, tonkapapu, vanilja
tuotenimike
Extrait de Parfum,
Sarja
Patchouli Dust
Alalinja
Unisex-tuoksut
Vuonna 2023 ruotsalainen niche-merkki Pana Dora esittelee ekstrait de parfum Patchouli Dustin. Se on unisex ja siinä on vihreä-puinen tuoksu. Katseenvangitsijapullo peuranpäällä on ylellisyysmerkille tyypillinen ja antaa sille poikkeuksellisen tunnettuuden. Parfyymi Ibrahim Al-Zoubi on Patchouli Dust -tuoksun takana. Hän on luonut artemesiasta, sahramista, kardemummasta, sypressistä ja patsulista koostuvan päällimmäisen tuoksun. Sydäntuoksussa on muskottipähkinän, vetiverin ja Taifin ruusun aromit. Extrait de parfum Patchouli Dust -parfyymin viimeistelevät setri, meripihka, oud, tonkapapu ja vanilja.

Kaikille, mutta ei todellakaan kaikille

Pana Dora Sweden on hyvin tietoinen siitä, että tuoksu on vastenmielinen, mutta se on tarkoituksellista. Yritys on ylpeä siitä, että se on niche-merkki, ja se viihtyy mielellään tuoksun ulkopuolisen roolissa. Extrait de parfum Patchouli Dust jakaa mielipiteitä, joko rakastat sitä tai et voi sille mitään. Ne, jotka rakastavat sitä, ovat innoissaan epätavallisesta luomuksesta, joka on niin kunnioitettavan epäsovinnainen ja on kantajiensa tavoin yksinkertaisesti jotain erityistä. Pana Dora Sweden -merkki on yhtä kaukana valtavirrasta kuin ne ihmiset, joille erikoinen tuoksu on osa heidän normaalia käytöstään, koska he ovat myös valtavirran ulkopuolella.
Käyttö
Hajuvesi, Extrait, Intense ja Eau de Toilette suihkutetaan ranteisiin ja kyynärpäiden sisäpuolelle, polvien takaosaan, kaulalle ja dekolteelle noin 30 cm:n etäisyydeltä joko suihkeena tai sumuttimella.

Laita suihke sormeen tai pumpulipuikolle ja tupsuta sitä korvalehtiin, ohimoille, ranteisiin, polvikulmiin, dekolteelle, nilkkoihin ja kyynärpäiden sisäpuolelle.

Levitä öljypisaroita korvien taakse, ranteisiin, hiusten päihin tai vaatteisiin.

Parfum Roll-on levitetään ranteisiin, kaulalle, dekolteelle, polvien takaosaan ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Ainesosat
Alcohol denat., Parfum, Aqua, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Linalool
Valmistaja
Pana Dora Sweden AB
Smedjegatan 3, SE-36131 Emmaboda

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja
(Optional)

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Alennushinta on merkitty tuotteeseen. Alennus koskee vain valikoituja tuotteita. Alennus ei vaadi alennuskoodia. Voimassa 31.03.2025 saakka.

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn