- Etusi premium-asiakkaana
10 % alennus tuotteista
Ilmainen toimitus yli 50,00 € tilauksille
- Ohjeet & Yhteystiedot
Pierre Guillaume Paris Black Collection Aube Pashmina Eau de Parfum Spray
Suosituksemme sinulle
Filter
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.
Tuotetiedot
tuotenimike
Eau de Parfum Spray, Aube Pashmina
Sarja
Black Collection
Alalinja
Unisex-tuoksut
Vuonna 2010 Pierre Guillaume Paris toi markkinoille Aube Pashmina Eau de Parfum Spray -suihkeen osana Huitéme Art -sarjaa. Mallisto nimettiin myöhemmin Black Collectioniksi, ja se kuvastaa uskomatonta tuoksuvalikoimaa. Aube Pashmina Eau de Parfum Spray on vihreä ja raikas läsnäolo, joka vetoaa sekä miehiin että naisiin. Pierre Guillaume Paris on pikemminkin poikkeus, kun tuoksumaailman tähdenlento luo tuoksupyramidin. Yleensä hän yhdistelee toisinaan uskaliaita tuoksuja ja muovaa niistä valloittavia tuoksuja, kuten Aube Pashmina Eau de Parfum Spray. Tässä Black Collection -tuoksussa Pierre Guillaume sekoittaa ruusupelargoniaa, mustaherukkaa, appelsiiniruutua, tomaatinlehtiä, rosmariinia ja basilikaa.
Keskeisen raikas, kevyt ja rento
Tuoksu on kesäisen raikas, kevyt ja rento. Pierre Guillaume Paris on luonut yrttisen tuoksun, joka on erittäin puettava Black Collectionin Aube Pashmina eau de parfumilla. Lämpiminä päivinä ja iltoina ympäri vuoden hajuvesi on täydellinen kumppani kaikille miehille ja naisille, jotka eivät niinkään pidä makeista ja kukkaistuoksuista. Black Collection Aube Pashmina Eau de Parfum Spray on läsnäoleva, selvästi aistittava, mutta samalla ihanan kevyt ja yhtä elegantti kuin rento. Yksinkertaisesti kesän ehdoton valinta.Käyttö
Hajuvesi, Extrait, Intense ja Eau de Toilette suihkutetaan ranteisiin ja kyynärpäiden sisäpuolelle, polvien takaosaan, kaulalle ja dekolteelle noin 30 cm:n etäisyydeltä joko suihkeena tai sumuttimella.
Laita suihke sormeen tai pumpulipuikolle ja tupsuta sitä korvalehtiin, ohimoille, ranteisiin, polvikulmiin, dekolteelle, nilkkoihin ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Levitä öljypisaroita korvien taakse, ranteisiin, hiusten päihin tai vaatteisiin.
Parfum Roll-on levitetään ranteisiin, kaulalle, dekolteelle, polvien takaosaan ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Laita suihke sormeen tai pumpulipuikolle ja tupsuta sitä korvalehtiin, ohimoille, ranteisiin, polvikulmiin, dekolteelle, nilkkoihin ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Levitä öljypisaroita korvien taakse, ranteisiin, hiusten päihin tai vaatteisiin.
Parfum Roll-on levitetään ranteisiin, kaulalle, dekolteelle, polvien takaosaan ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Ainesosat
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, WATER AND PROPYLENE GLYCOL AND RIBES NIGRUM FRUIT EXTRACT, LIMONENE, CITRONELLOL, CITRAL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL-IONNONE, EUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL