22%** uutiskirjeen tilaajille + pääsy Private Shopping Night -tapahtumaan

Menu

Parfumdreams
Rekisteröidy
ToivomuslistaToivomuslista
0 (0)

Pierre Guillaume Paris Black Collection Mécanique du Désir Eau de Parfum Spray

Lähes loppuunmyyty
LUKSUS
share
Saatavissa heti
Tuotenro 429157
ApplePayKlarna-laskuVisaPayPalMasterCard
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Alhaiset toimituskulut
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää

Suosituksemme sinulle

0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Eau de Parfum Spray, Mécanique du Désir
Sarja
Black Collection
Alalinja
Unisex-tuoksut
Vuonna 2018 Pierre Guillaume Paris lanseerasi Mécanique du Désir Eau de Parfum Spray -suihkeen Black Collection -mallistossa. Tuoksu, jonka nimi kääntyy "halun mekaniikaksi", on luotu miehille ja naisille. Sen läsnäolo on hedelmäinen ja puumainen ja, kuten Pierre Guillaume Parisilla niin usein, se ei vaadi tuoksupyramidia. Sen sijaan seitsemän ainesosaa on yksinkertaisesti yhdistetty harmonisesti ja tyylikkäästi luodakseen tuoksun, jolla on selkeä mutta ei ylivoimainen aura. Aldehydit, meripihka, myski, orvokinlehdet, guaiakkipuu, mandariini ja mustaherukan nuput herättävät uteliaisuutta. Black Collectionin Mécanique du Désir Eau de Parfum Spray -hajuvesisuihkeen läsnäolo on ehdottoman epätavallinen ja se on yksinkertaisesti koettava.

Niin erilainen, kaikille ja silti ei kaikille

Black Collection Mécanique du Désir Eau de Parfum Spray on epätavallinen, koska se muistuttaa mekaanisia prosesseja, ja hetken aikaa ei voi olla ajattelematta verstasta, jonka ovet ovat auki ja joka päästää sisäänsä kukkien ja puiden tuoksun. Pierre Guillaume Paris'n Black Collectionin Mécanique du Désir Eau de Parfum Spray on epätavallinen tuoksu, joka on kaukana kansan valtavirran ulkopuolella ja todellinen sisäpiirin vinkki. Unisex-tuoksu ei ehkä sovi kaikille, mutta se ei halua olla.
Käyttö
Hajuvesi, Extrait, Intense ja Eau de Toilette suihkutetaan ranteisiin ja kyynärpäiden sisäpuolelle, polvien takaosaan, kaulalle ja dekolteelle noin 30 cm:n etäisyydeltä joko suihkeena tai sumuttimella.

Laita suihke sormeen tai pumpulipuikolle ja tupsuta sitä korvalehtiin, ohimoille, ranteisiin, polvikulmiin, dekolteelle, nilkkoihin ja kyynärpäiden sisäpuolelle.

Levitä öljypisaroita korvien taakse, ranteisiin, hiusten päihin tai vaatteisiin.

Parfum Roll-on levitetään ranteisiin, kaulalle, dekolteelle, polvien takaosaan ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Ainesosat
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE); AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, EUGENOL, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, GERANIOL

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja
(Optional)

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn