- Etusi premium-asiakkaana
10 % alennus tuotteista
Ilmainen toimitus yli 50,00 € tilauksille
- Ohjeet & Yhteystiedot
The Organic Pharmacy Huulet Plumping Liquid Lipstick
Suosituksemme sinulle
Filter
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.
Tuotetiedot
tuotenimike
Plumping Liquid Lipstick,
Sarja
Huulet
Alalinja
Make-up
Luonnonkosmetiikkayritys The Organic Pharmacy on kehittänyt homeopaattisiin periaatteisiin ja luonnonmukaisten yrttiuutteiden farmaseuttiseen tuotantoon perustuvan Plumping Liquid Lipstick huultenhoitoon. Tämä kosmeettinen huultenhoitoaine hemmottelee koko huulten aluetta E-vitamiinilla ja kehäkukkaöljyllä, mikä minimoi tehokkaasti huulien ryppyjen muodostumista. Naiset voivat valita kolmen eri The Organic Pharmacy -huulipunan välillä, jotka ovat väriltään Coral, Pink ja Red. Nämä värisävyt ovat ihanteellinen lisä trendikkääseen meikkiin. Voidemainen huulipuna takaa täyteläiset huulet. Intensiiviset värit tekevät jokaisesta suuteltavasta suusta katseenvangitsijan.
The Organic Pharmacyn nestemäinen huulipuna upeaan meikkiin
Plumping Liquid Lipstick upeaan meikkiin Pehmeän koostumuksen omaavan huulipunan levittämisen jälkeen huulet ihastuttavat puolimattaisella kiiltävyydellä. Jokainen Plumping Liquid Lipstick -huulipunan sävy kestää useita tunteja ja antaa huulten herkälle iholle intensiivisen hehkun. Jopa ensimmäistä kertaa meikatessaan naiset voivat tuntea kosteuttavien ainesosien rentouttavan tunteen. nopeasti kuivuvan koostumuksen ansiosta tämä huulipuna voidaan levittää nopeasti sekä päivällä että illalla juhlissa. Kuten kaikki luomukosmetiikkayrityksen tuotteet, huulipuna on houkuttelevasti pakattu. Valkoinen korkki on helppo irrottaa huulipunan väriä sisältävästä lasipullosta.Käyttö
Huulipunia ei ole saatavana vain klassisessa tikkumuodossa, vaan myös applikaattorilla tai huulikynänä. Levitys voi vaihdella valitusta tuotteesta riippuen, mutta se on aina yksinkertaista ja mutkatonta. Klassisissa huulipunissa väri levitetään suoraan huulille tikulla. Mahdolliset tahrat voi pyyhkiä pois nenäliinalla. Erityisen tasaisen ulkonäön saat, kun rajaat huulet sopivalla huultenrajauskynällä. Huulipunat, joissa on sienen muotoinen applikaattori, ovat vielä tarkempia käyttää ja ne on erityisen helppo levittää huulille. Kartiokärkinen huulikynä on kuitenkin helpoin ja nopein levittää. Rajaa huulet ensin huulikynällä ja täytä ne sitten kokonaan samalla tuotteella.
Ainesosat
Polyglyceryl-3 Diisostearate, Dicaprylyl Carbonate, Dextrin Myristate, Silica, Distarch Phosphate, Kaolin, Anthocyanins, Tocopherol, Mentha Piperita Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil.
May contain +/- CI 75470 / Carmine, Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxide (CI77492).
May contain +/- CI 75470 / Carmine, Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxide (CI77492).
Valmistaja
Laboratorio Di Ricerche Biochimiche S.r.l
Via Basilicata 7, IT-20098 S. Giuliano M.se - Milando