Saa 22 %* alennusta kauneusaarteista

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Tom Ford Signature Eau de Parfum Spray

share
Saatavissa heti
Tuotenro
PayPalKlarna-laskuAmazon PayApplePayMasterCard
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
5,0
5
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Eau de Parfum Spray,
Sarja
Signature
Alalinja
Fragrance
tuoksusuuntaus
puinen
Shyamala Maisondieu loi Oud Minérale Eau de Parfum Spray -tuoksun Tom Fordin Signature-sarjaan. Hajuvesi on tuoksultaan puumainen, merellinen ja hieman suolainen. Se huokuu meriveden luovaa tuoksua ja sopii miehille ja naisille. Unisex-tuoksut tämäntyyppiset tuoksut perustuvat luonnollisiin ainesosiin. Ne ovat uutteita, jotka tuovat ihmiset yhteen. Yksi ekstravagantti ainesosa on Kanariansaarten sulkasieni. Se ei ole, kuten nimestä voi päätellä, Kanariansaarilta kotoisin olevan naarassuden äidinmaitoa, vaan saarilla kasvava spurge-heimoon kuuluva kasvi. Oud Minérale Eau de Parfum Spray saa makunsa punapippurin lisäyksestä. Tämä antaa hajuvedelle voimakkaan tuoksun, joka houkuttelee ja herättää halun matkustaa.

Tom Ford keskittyy luonnon yrtteihin ja kasveihin

Signature on linja, joka korostaa sitä, mihin valmistaja pyrkii. Sen tavoitteena on hemmotella miehiä ja naisia luonnosta peräisin olevilla tuoksuilla. Epätavalliset luomukset ovat taidetta. Luomuksia varten yritys etsii ihmisiä, jotka kehittävät hajuvesiä ja tietävät, mikä on tärkeää niiden kokoamisessa. Signaturea ympäröi sen yksinkertaisuus ja vaatimattomuus, mikä houkuttelee ostajia.
Käyttö
Suihkuta kerran tai kaksi puhtaalle iholle
halutuille alueille. Älä hiero tuoksua iholle.
iholla. Tämä muuttaa tuoksun vapautumistapaa.
Ainesosat
Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Tocopherol, Farnesol, Limonene, Eugenol, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citric Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Bht, Phenoxyethanol .
Valmistaja
WHITMAN LBS NV
Nijverheidsstraat 15, BE-B-2260 Oevel (Westerlo),

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja
(Optional)

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Alennushinta on merkitty tuotteeseen. Alennus koskee vain valikoituja tuotteita. Alennus ei vaadi alennuskoodia. Voimassa 31.03.2025 saakka.

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn