- Etusi premium-asiakkaana
10 % alennus tuotteista
Ilmainen toimitus yli 50,00 € tilauksille
- Ohjeet & Yhteystiedot
Yankee Candle Tuoksuvaha Green Sage + Citrus
Suosituksemme sinulle
Filter
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.
Tuotetiedot
tuotenimike
Sage + Citrus, Green
Sarja
Tuoksuvaha
Alalinja
Huonetuoksut
Koe virkistävä ja luonnollinen tuoksu kotiisi Yankee Candlen Sage & Citrus -tuoksuvahalla. Tämä laadukas parafiininen tuoksuvaha levittää huoneen täyttävää tuoksua, joka sisältää kiehtovan sekoituksen maaperäisiä salvian sävyjä ja kirpeää sitruunalimeä. Uppoudu tähän raikkaaseen koostumukseen ja nauti harmonisesta ilmapiiristä, joka kutsuu sinut rentoutumaan.
Yankee Candle Sage + Citrus Application
Tuoksuvahaa on erittäin helppo käyttää. Aseta vain Wax Melt Yankee Candle -vahanlämmittimeen ja muutamassa minuutissa aito tuoksu täyttää huoneesi. Jokainen Wax Melt tarjoaa jopa 8 tuntia kestävää tuoksunautintoa. Voit myös yhdistellä eri tuoksuja luodaksesi oman henkilökohtaisen tuoksusekoituksesi.Pakkaus ja nouto
Tuoksuvaha on saatavilla käytännöllisessä pakkauksessa, joka on helppo avata. Käsin piirretty etikettisuunnittelu ja kirkas vahan väri tekevät tuotteesta todellisen katseenvangitsijan. Sage & Citrus on osa uutta Signature-mallistoa. Tämä kokoelma tarjoaa valikoiman uusia ja suosittuja tuoksuja, jotka luovat omaleimaisia ja luonnollisia makuja. Tutustu koko Signature-tuoksuvalikoimaan ja löydä oma suosikkisi. Tilaa tuoksuvaha jo tänään ja muuta kotisi hyvinvoinnin keitaaksi virkistävän ja luonnollisen tuoksun avulla.Käyttö
Älä koskaan jätä palavaa kynttilää ilman valvontaa. Pidä kynttilä kaukana syttyvistä materiaaleista. Aseta palava kynttilä lasten ja lemmikkieläinten ulottumattomiin. Pidä vähintään 10 cm etäisyys palavasta kynttilästä. Suojaa kynttilä vedolta. Aseta kynttilä aina tasaiselle ja kuumuutta kestävälle pinnalle. Estä savun muodostuminen lyhentämällä sydänlanka 3 mm:iin sydänlanka-saksilla. Älä koskaan siirrä palavaa kynttilää. Odota, kunnes vaha on jäähtynyt. Sammuta kynttilä aina kynttilänsammuttimella. Pidä etäällä muista lämmönlähteistä. Älä pudota tulitikkuja, kynttilänvarren leikkuujätteitä tai muita epäpuhtauksia vahaan. Anna ylimmän vahakerroksen sulaa reunaan asti, jotta vältät tunneloitumisen. Jos vahaa on jäljellä vain noin 1 cm, kynttilää ei saa enää käyttää Käytä vain votiivikynttilöitä ja teelamppuja, joissa on sopiva pidike.
Ainesosat
Linalool,Oils, Eucalyptus, Linalyl Acetate, Eucalyptol, Isocyclemone E, Coumarin, Piperonal, D-Limonene,Terpenes, Orange Oil, Oils, Clove, Oils, Orange, Sweet, Oils, Lavandin.