- Etusi premium-asiakkaana
10 % alennus tuotteista
Ilmainen toimitus yli 50,00 € tilauksille
- Ohjeet & Yhteystiedot
florence by mills Eyes & Lips Swimming Under The Eye Gel Pads
Suosituksemme sinulle
Filter
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.
Tuotetiedot
tuotenimike
Swimming Under The Eye Gel Pads,
Sarja
Eyes & Lips
Alalinja
Skincare
iho
kaikki ihotyypit
ominaisuus
hoitava
tuoksunuotti
klassinen
tuoksusuuntaus
klassinen
Iho
kompakti
Tuotenimike
Clean Beauty
Tuotetyyppi
paikat
Käyttökohde
Silmät
Vaikutus
hohtava, silottava
Lopputulos
hohtava
Florence by Mills Swimming Under The Eye Gel Pads -ihonhoitosarja saa näkyvät väsymyksen merkit katoamaan hetkessä. Silmät & huulet -sarjan tyynyt sopivat yhtä lailla kaikille ihotyypeille, ovat 100% vegaanisia ja vapaita mahdollisista ärsyttävistä aineista, kuten silikonista ja parabeeneista. Sen sijaan Eyes & Lips -ihonhoidon avulla sinua odottaa ansaittu tauko: voit viettää sen mukavasti kotisohvalla, parvekkeella tai puutarhassa, kun florence by mills Swimming Under The Eye -geelityynyt siirtävät runsaasti kosteutta ja rauhoittavia aineita silmänympärysiholle.
Tyylikkäät valaan muotoiset silmätyynyt
Eyes & Lips -ihonhoitosarjalla on epäilemättä ikoninen muoto - valaan muoto. Mutta ei syyttä, sillä sen ansiosta florence by mills Swimming Under The Eye -geelityynyt sopivat täydellisesti silmien alle. Näin varmistetaan, että koko silmänympärysiho hyötyy ravitsevista kookosuutteista ja natriumhyaluronaatista. Jälkimmäinen on hyaluronihapon erikoisvalmiste, joka imeytyy erityisen syvälle silmien alla oleviin ohuisiin ihokerroksiin. Raikastava vaikutus näkyy selvästi heti levityksen jälkeen: iho näyttää kiinteämmältä, täyteläisemmältä ja paksummalta - mikä puolestaan tekee tummista silmänalusista vähemmän näkyviä. Ihanteellinen hoito väsyneille silmille.Käyttö
Ennen silmänaamioiden käyttöä kasvot on puhdistettava huolellisesti. Poista sitten varovasti haluamasi levymaski tai -tyynyt pussista tai purkista ja levitä ne puhtaalle, kuivalle silmänympärysiholle. Kun olet antanut vaikuttaa noin 15 minuuttia, poista silmänaamari tai -tyynyt ja taputtele ylimääräinen seerumi varovasti ihoon. Jos haluat lisää tuoreutta, voit säilyttää naamiot jääkaapissa hetken aikaa ennen käyttöä.
Levitä silmänympärysiholle ohut kerros silmänympärysvoidetta tai -seerumia ja poista se vedellä tai vanulapulla 15 minuutin vaikutusajan jälkeen.
Levitä silmänympärysiholle ohut kerros silmänympärysvoidetta tai -seerumia ja poista se vedellä tai vanulapulla 15 minuutin vaikutusajan jälkeen.
Ainesosat
Aqua (Water), Glycerin, Chondrus Crispus Powder, Ceratonia Siliqua Gum, Potassium Chloride, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Lavandula Angustifolia Ascorbic Acid, Aloe Yohjyu Matsu Ekisu, Allantoin, Collagen, Sodium Hyaluronate, (Lavender) Oil, Euxyl® Pe 9010.