22%** uutiskirjeen tilaajille + pääsy Private Shopping Night -tapahtumaan

Menu

Parfumdreams
5 (5)

Acqua di Parma Colonia Colonia Essenza Deodorantti Stick

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuPayPalMasterCardApplePayVisa
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
5,0
5
Asiakasarvostelut

Patrick F.

05.02.2019

Super tuoksu, virkistävä ja silti tyylikäs.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Miehille

Katrin S.

17.01.2019

Olen käyttänyt tikkua jo jonkin aikaa ja täytyy sanoa: erittäin suositeltava!!!! Mukava, raikas tuoksu ja kestää koko päivän, talvella ja kesällä.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Naisille

Hummel

05.11.2015

raikas tuoksu, joka vastaa kuvaustaan, se vaikuttaa myös olevan ystävällinen iholle, käytän sitä säännöllisesti ja olen erittäin tyytyväinen.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Naisille

Berit K.

10.11.2014

Miellyttävä, yksilöllinen tuoksu, joka pitää sisällään sen, mitä kuvaus lupaa;

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Naisille

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Deodorantti Stick, Colonia Essenza
Sarja
Colonia
Alalinja
Unisex-tuoksut
iho
herkkä iho
ominaisuus
pitkäkestoinen, raikastava, suojaava
tuoksusuuntaus
sitruksinen
Tuotetyyppi
kynä
Käyttökohde
vartalo
Acqua di Parman Colonia Essenza -deodoranttipuikko suojaa ihoa hieltä ja kosteudelta koko päivän. Sen virkistävä tuoksu energisoi käyttäjää. Acqua di Parman Colonia Essenza -deodoranttipuikko hoitaa ihoa voidemaisen koostumuksensa ansiosta. Raikkaus, joka kestää.
Käyttö
Liitä deodorantti yksinkertaisesti osaksi aamu- tai iltatai ihonhoitorutiinia. Kun olet puhdistanut ihosi, kuivaa kainalot huolellisesti. Levitä suihketta noin 10-15 cm:n etäisyydeltä. Sinun ei tarvitse sumuttaa itseäsi kokonaan, jotta deodorantti toimii. Kaksi tai kolme lyhyttä suihkausta riittää. Käytä tikkua tai roll-onia suoraan iholle. Roll-on-voidetta kannattaa ravistaa lyhyesti etukäteen. Kun olet levittänyt deodoranttia, odota minuutti tai kaksi ennen pukeutumista. Deodorantti sopii erinomaisesti myös välikäyttöön, ja se mahtuu jokaiseen käsilaukkuun.
Ainesosat
aqua (water), butylene glycol, glycerin, sodium stearate, laureth-23, parfum (fragrance), nylon-12, ethylhexylglycerin, limonene, hydroxycitronellal, linalool, citral, benzyl salicylate, eugenol, benzyl benzoate, sodium hydroxide, alpha-isomethyl ionone, geraniol, bht, coumarin, farnesol, citronellol, tocopherol
Varoitukset
Jos sinulla on kysyttävää tuotteen käytöstä, tavarantoimittajan tiedoista, varoituksista tai turvallisuustiedoista, lähetä se Acqua di Parman asiakaspalvelutiimille osoitteeseen customercare[at]acquadiparma.it.
Valmistaja
Acqua di Parma
Via Morimondo 26 , IT-20143 Milano

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja
(Optional)

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn